مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

وبلاگ خون‌آشام ۴/ سایه‌ی وحشت خاطرات

نویسنده : پیت جانسون
مترجم : اعظم مهدوی
تعداد صفحات : 256
گروه سنی : ۱۱ تا ۱۶ سال
از مجموعه‌ی : وبلاگ خون‌آشام
قیمت : 23000 تومان
اسم من «تالولا»ست. من کشته‌مُرده‌ی خون‌آشام‌ها هستم. یک وبلاگ دارم به نام «دختر خون‌آشام» و یک انجمن مخفی به نام «انجمن مخفی هیولاها». یک راز بزرگ هم دارم. رازی که فقط من و «مارکوس» می‌دانیم. من و «مارکوس» خون‌آشام‌های شرور و مرگبار را شکست دادیم!
بیشتر بدانید!
برای مارکوس اتفاق عجیبی افتاده. تصادف کرده! اما تصادفش خیلی مشکوک است. باعث شده حتی حافظه‌اش را هم از دست بدهد. هیچ‌چیز از ماجراهای خون‌آشامی‌مان یادش نیست. این وسط یک چیز شیطانی و مرموز هم در جریان است. من فهمیده‌ام این ماجرا یک ‌جورهایی به فروشگاهی که تازه باز شده، مربوط است. فروشگاه دیوانه‌ی هیولاها!
پدید آورندگان
پیت جانسون
پیت جانسون
اولِ اولش توی رادیو منتقد فیلم بود و بعدها معلم شد. آن‌قدر با بچه‌ها سر‌و‌کله زد و تجربه‌های جالب به دست آورد که آخرش تصمیم گرفت برای بچه‌ها داستان بنویسد. بعدها هم حتی بعد از اینکه بیشتر از چهل تا کتاب برای بچه‌ها نوشت، ارتباطش را با بچه‌ها قطع نکرد و هنوز هم که هنوز است از وب‌سایتش حرف‌ها و نظرهای دوست‌های کوچولویش را می‌خواند. کتاب‌های پت جایزه‌های زیادی درو کرده، مثل: جایزه‌ی یانگ تلگراف و بریلینت بوک. کتاب‌های پت تا حالا به بیست‌و‌سه زبان مختلف دنیا ترجمه شده‌اند. عقرب، پرونده‌ی سّری کارآگاه‌هنری و دستیارش تاشا ، خیالت تخت، من بچه شرم و مجموعه‌ی قصه‌های باپدرو‌مادر کتاب‌های دیگری هستند که از همین نویسنده در نشر هوپا منتشر شده است.
اعظم مهدوی
اعظم مهدوی
هنوز هم که هنوز است، فکر می‌کنم نویسنده‌های بزرگ دنیا باحال‌ترین و حواس‌پرت‌ترین آدم‌های روی زمین هستند. امیدوارم در مورد من هم یک روز بگویند خیلی حواس‌پرت و باحال بود. *** اعظم مهدوی، نویسنده و مترجم کتاب‌های کودک است. البته خودش بیشتر وقت‌ها می‌گوید نویسنده هستم. چند تا از کتاب‌هایش در جشنوارهای مختلف به عنوان نامزد و اثر تقدیرشده و برنده اعلام شده‌اند. اما این‌ها مهم نیست. مهم این است که او مثل یک مورچه‌ی کارگر مدام می‌نویسد و فکر می‌کند.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : علی

بهترین کتاب عمرم

کاربر مهمان : سروش ابراهیمی

بعد از اين مجموعه آقاي پيت جانسون كتاب ديگه اي براي نشر هوپا ندارند؟

چرا، کتاب‌های دیگری هم از پیت جانسون داریم ترجمه می‌کنیم.
کاربر مهمان : کیانا

سلام من برای مسابقه کلیپ رو درست کردم ولی نمی دونم چطوری براتون ارسال کنم؟ راستی جایزه این مسابقه چیه؟

سلام. باید به این آی‌دی در تلگرام بفرستید: @houpaa، یا از طریق دایرکت اینستاگرام. جایزه‌اش را از همکارانمان در کانال بپرسید.
کاربر مهمان : صدرا افشاری

سلام چرا وبلاگ خوناشام 1و2 منتشر شده اما 3و4 نه؟

سلام. به دلیل اینکه کتاب‌ها بهتر به دست بچه‌ها برسد (چون قیمت ۴ جلد روی هم زیاد می‌شود)، جلدهای ۳ و ۴ را یکی دو ماه دیگر در بازار پخش می‌کنیم.
مسیح

سلام.این مجموعه فقط۴جلده؟

سلام. بله.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی