مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

وبلاگ خون‌آشام ۳/ برف سرخ زمستان

نویسنده : پیت جانسون
مترجم : اعظم مهدوی
تعداد صفحات : 272
گروه سنی : ۱۱ تا ۱۶ سال
از مجموعه‌ی : وبلاگ خون‌آشام
قیمت : 25000 تومان
«بیشتر شبیه یه سایه‌ی بزرگ و سیاه بود. تنها چیزی که تونستم واضح ببینم، دست‌هاش بود، دو تا دست اسکلتی و لاغر. داشتند با انگشت من رو نشون می‌دادن. یه چیزی هم ازشون چکه می‌کرد. یه چیزی شبیه... شبیه خون! خواستم فرار کنم که دست‌ها بالای سرم پیچ‌وتاب خوردن و انگار طلسم شده باشم، دیگه نتونستم تکون بخورم. همون‌جا سرِ جام میخکوب شدم. بعد یکی از دست‌ها مثل برق پرید جلو و گلوم رو گرفت. خیلی وحشتناک بود. همون لحظه رعدوبرقِ وحشتناکی زد و تونستم صورت ترسناک و رنگ‌پریده‌ش رو ببینم. خنده‌ش مو به تنم سیخ کرد. چشم‌هاش مثل دو تا حفره‌ی تاریک و بی‌روح بودن... حس کردم داره با نیروی عجیبی من رو می‌کشه طرف خودش. انگار... انگار داشت شیره‌ی جونم رو می‌مکید. دیگه نفهیدم چی شد. زانوهام لرزید و افتادم روی زمین. اون موجود هم غیبش زد.»
بیشتر بدانید!
وقتی نیمه‌خون‌آشام باشی، دیگر نمی‌توانی معمولی باشی. تا ابد عجیب‌و‌غریب خواهی بود. مامان و بابایم می‌گویند همین روزهاست که سر‌و‌کله‌ی «نیروی ویژه»‌ام پیدا شود. اتفاق‌های بدی افتاده. نمایشگاه زمستانی ترسناکی توی شهر برپا شده و شبحی با دست‌های لرزان و خونین به مردم حمله می‌کند. مردم اسمش را گذاشته‌اند «شبح خون»! اما حقیقت چیز دیگری ا‌ست. پای «خون‌آشام‌های مرگبار» در میان است. بزرگ‌ترین شیاطینی که باید با آن‌ها روبه‌رو بشویم. من و «تالولا»!
پدید آورندگان
پیت جانسون
پیت جانسون
اولِ اولش توی رادیو منتقد فیلم بود و بعدها معلم شد. آن‌قدر با بچه‌ها سر‌و‌کله زد و تجربه‌های جالب به دست آورد که آخرش تصمیم گرفت برای بچه‌ها داستان بنویسد. بعدها هم حتی بعد از اینکه بیشتر از چهل تا کتاب برای بچه‌ها نوشت، ارتباطش را با بچه‌ها قطع نکرد و هنوز هم که هنوز است از وب‌سایتش حرف‌ها و نظرهای دوست‌های کوچولویش را می‌خواند. کتاب‌های پت جایزه‌های زیادی درو کرده، مثل: جایزه‌ی یانگ تلگراف و بریلینت بوک. کتاب‌های پت تا حالا به بیست‌و‌سه زبان مختلف دنیا ترجمه شده‌اند. عقرب، پرونده‌ی سّری کارآگاه‌هنری و دستیارش تاشا ، خیالت تخت، من بچه شرم و مجموعه‌ی قصه‌های باپدرو‌مادر کتاب‌های دیگری هستند که از همین نویسنده در نشر هوپا منتشر شده است.
اعظم مهدوی
اعظم مهدوی
هنوز هم که هنوز است، فکر می‌کنم نویسنده‌های بزرگ دنیا باحال‌ترین و حواس‌پرت‌ترین آدم‌های روی زمین هستند. امیدوارم در مورد من هم یک روز بگویند خیلی حواس‌پرت و باحال بود. *** اعظم مهدوی، نویسنده و مترجم کتاب‌های کودک است. البته خودش بیشتر وقت‌ها می‌گوید نویسنده هستم. چند تا از کتاب‌هایش در جشنوارهای مختلف به عنوان نامزد و اثر تقدیرشده و برنده اعلام شده‌اند. اما این‌ها مهم نیست. مهم این است که او مثل یک مورچه‌ی کارگر مدام می‌نویسد و فکر می‌کند.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : سوفیا مومنی

سلام.این کتاب خیلی خیلی قشنگه و هرچی بگم بازم کمه. انقدر قشنگه که کم مونده بخورمش.ممنونم هوپا که این کتابای قشنگ رو ترجمه میکنی.تو بهترین ناشر در کل جهانی.

کاربر مهمان : Setayesh.T

میشه بگید کتاب نجات دادن پدر کی میاد؟ چون من بی صبرانه منتظرم لطفا یک ماه حدودی که ممکنه بیاد بگین

ممکن است آبان یا آذر بیاید.
کاربر مهمان : Setayesh.T

سلام من کتاب های آقای پیت جنسون را خیلی دوست دارم و ایشان نویسنده ی مورد علاقه ی من هستند به غیر از این کتاب ها و نجات پدر دیگه چی از ایشون در دست انتشاره؟؟

سلام. فعلاً کتاب دیگری نیست.
کاربر مهمان : آرام جعفری

من عاشق خون آشام ها هستم وجلد ۱و۲ این کتاب خیلی عالی بود الان هم می خواهم جلد سوم کتاب را بگیرم.تمام کتاب هایی که من از هوپا گرفتم،عالی بوده است....به خاطر این کتاب عالی ممنونم.

کاربر مهمان : امیرعلی

سلام به نشر بسیار خوب هوپا.یه سوال داشتم.اینکه آیا جلد های کتاب وبلاگ خون موضوعشان یکی است یا هر جلد یک موضوع جداگانه ای دارد؟...ممنون که وقت میگذارید.

سلام به شما هوپایی عزیز. هر جلدش یک موضوعی دارد، ولی اگر هر ۴ جلد پشت سر هم خوانده شود ماجرای مارکوس نیمه خون‌آشام تمام می‌شود.
کاربر مهمان : ملیکا azimi

میخواستم بدونم نشر هوپا بجز تهران دراستان های دیگه هم شعبه داره ایا ؟

اگر منظورتان فروشگاه اختصاصی است، نه فعلاً ندارد. ولی خیلی از کتاب‌فروشی‌ها کتاب‌های ما را دارند.
کاربر مهمان : طه همتی

کی. جلد ۳و۴میاید

اگر مشکلی پیش نیاید، تا پایان دی می‌آید.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی