انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

وبلاگ خون‌آشام ۳/ برف سرخ زمستان

نویسنده : پیت جانسون
مترجم : اعظم مهدوی
تعداد صفحات : 272
گروه سنی : ۱۱ تا ۱۶ سال
از مجموعه‌ی : وبلاگ خون‌آشام
قیمت : 25000 تومان
«بیشتر شبیه یه سایه‌ی بزرگ و سیاه بود. تنها چیزی که تونستم واضح ببینم، دست‌هاش بود، دو تا دست اسکلتی و لاغر. داشتند با انگشت من رو نشون می‌دادن. یه چیزی هم ازشون چکه می‌کرد. یه چیزی شبیه... شبیه خون! خواستم فرار کنم که دست‌ها بالای سرم پیچ‌وتاب خوردن و انگار طلسم شده باشم، دیگه نتونستم تکون بخورم. همون‌جا سرِ جام میخکوب شدم. بعد یکی از دست‌ها مثل برق پرید جلو و گلوم رو گرفت. خیلی وحشتناک بود. همون لحظه رعدوبرقِ وحشتناکی زد و تونستم صورت ترسناک و رنگ‌پریده‌ش رو ببینم. خنده‌ش مو به تنم سیخ کرد. چشم‌هاش مثل دو تا حفره‌ی تاریک و بی‌روح بودن... حس کردم داره با نیروی عجیبی من رو می‌کشه طرف خودش. انگار... انگار داشت شیره‌ی جونم رو می‌مکید. دیگه نفهیدم چی شد. زانوهام لرزید و افتادم روی زمین. اون موجود هم غیبش زد.»
بیشتر بدانید!
وقتی نیمه‌خون‌آشام باشی، دیگر نمی‌توانی معمولی باشی. تا ابد عجیب‌و‌غریب خواهی بود. مامان و بابایم می‌گویند همین روزهاست که سر‌و‌کله‌ی «نیروی ویژه»‌ام پیدا شود. اتفاق‌های بدی افتاده. نمایشگاه زمستانی ترسناکی توی شهر برپا شده و شبحی با دست‌های لرزان و خونین به مردم حمله می‌کند. مردم اسمش را گذاشته‌اند «شبح خون»! اما حقیقت چیز دیگری ا‌ست. پای «خون‌آشام‌های مرگبار» در میان است. بزرگ‌ترین شیاطینی که باید با آن‌ها روبه‌رو بشویم. من و «تالولا»!
پدید آورندگان
پیت جانسون
پیت جانسون
اولِ اولش توی رادیو منتقد فیلم بود و بعدها معلم شد. آن‌قدر با بچه‌ها سر‌و‌کله زد و تجربه‌های جالب به دست آورد که آخرش تصمیم گرفت برای بچه‌ها داستان بنویسد. بعدها هم حتی بعد از اینکه بیشتر از چهل تا کتاب برای بچه‌ها نوشت، ارتباطش را با بچه‌ها قطع نکرد و هنوز هم که هنوز است از وب‌سایتش حرف‌ها و نظرهای دوست‌های کوچولویش را می‌خواند. کتاب‌های پت جایزه‌های زیادی درو کرده، مثل: جایزه‌ی یانگ تلگراف و بریلینت بوک. کتاب‌های پت تا حالا به بیست‌و‌سه زبان مختلف دنیا ترجمه شده‌اند. عقرب، پرونده‌ی سّری کارآگاه‌هنری و دستیارش تاشا ، خیالت تخت، من بچه شرم و مجموعه‌ی قصه‌های باپدرو‌مادر کتاب‌های دیگری هستند که از همین نویسنده در نشر هوپا منتشر شده است.
اعظم مهدوی
اعظم مهدوی
هنوز هم که هنوز است، فکر می‌کنم نویسنده‌های بزرگ دنیا باحال‌ترین و حواس‌پرت‌ترین آدم‌های روی زمین هستند. امیدوارم در مورد من هم یک روز بگویند خیلی حواس‌پرت و باحال بود. *** اعظم مهدوی، نویسنده و مترجم کتاب‌های کودک است. البته خودش بیشتر وقت‌ها می‌گوید نویسنده هستم. چند تا از کتاب‌هایش در جشنوارهای مختلف به عنوان نامزد و اثر تقدیرشده و برنده اعلام شده‌اند. اما این‌ها مهم نیست. مهم این است که او مثل یک مورچه‌ی کارگر مدام می‌نویسد و فکر می‌کند.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : شکیبا

خیلی خوب بود.نویسنده هم خیلی توانا بود👏👏👏

ممنون دوست خوبمون. خوشحالیم که دوستش داشتید.^.*
کاربر مهمان : پریا سادات رحمانی

سلام هوپا جونم واقعا خیلی باحال و قشنگ هست........

سلام دوست خوبمون. خیلی خیلی ممنون ازتون. خوشحالیم که دوستش داشتید.
کاربر مهمان : ساینا ی هوپایی

من فکر میکرد خیلییی ترسناکه.ووووووووووووییییی!!!!!!!!!!!!!!!! ولی وقتی خوندم دیدم وای چه خوببببببببببببببببببه اصلانم ترسناک نیست ممنونم.

ممنون از نظرتون. خوشحالیم که دوستش داشتید.
کاربر مهمان : آوینا پور پونه

سلام این مجموعه عالیهههههه فقط بر خلاف چیزی که روش نوشته اصلا ترسناک نیست

سلام. بله بخش طنز و ماجراجویانه‌ش به ترسناک‌بودنش می‌چربه.
کاربر مهمان : ملیکا آتشی

می خواستم بدونم این کتاب شبیه قصه های بترس برای بچه های نترس هست اخه من ازش خوشم نیومد بر خلاف چیزی که روش چاپ شده مناسب سن12 سال به پایین نیست من داستان های ماجراجویانه و طنز را دوست دارم

اگر توضیح بدید که چه چیزی رو نپسندیدید، بهتر می‌تونیم راهنمایی‌تون بکنیم. اگر از کار ترسناک خوشتون نمی‌آد، احتمالاً این کتاب رو هم دوست نخواهید داشت.
کاربر مهمان : محمد شاه حسینی

سلام خسته نباشید ببخشید از پیت جانسون کتاب دیگه ای نیست چون وبلاگ خون آشام فوق العاده بود اما متاسفانه ۴ جلد بیشتر نیست و من دوست داشتم بیشتر از ژانر ترسناک از آقای پیت جانسون بخونم

سلام. کتاب‌های زیادی از پیت جانسون منتشر کردیم که اگر روی عکسشون بزنید می‌بینیدشون. ولی کتاب ترسناک فقط همین مجموعه‌ی «وبلاگ خون آشام» رو ازشون منتشر کردیم.
کاربر مهمان : N

این کتاب فقط ژانر وحشته؟یعنی ممکنه بعضی اوقات جنایی یا طنز باشه؟

مخلوط وحشت و طنزه.
کاربر مهمان : مهدى

من واقعا اىن کتاب رو دوست داشتم من تا جلد دو هش رو دارم و واقع خوبه

کاربر مهمان : متین

کتاب خنده دا دارید

یک‌عالمه. از منوی بالای صفحه بروید توی بخش کتاب‌های خوردنی و از آن‌جا وارد قسمت داستان‌های خنده‌دار بشوید. فهرستشان را می‌بینید.
کاربر مهمان : سید علی

سلام من عاشق این نویسنده هستم و مجموعه پنج جلدی قصه های باپدر و مادر رو دارم و 2 جلد اول وبلاگ خون آشام رو همین الان خوندم. و واقعا حرف ندارن. کتاب خیالت تخت من بچه شرم رو هم دارم و فقط جلد سه و چهار وبلاگ خون آشام و کتاب عقرب رو ندارم. و به شدت دوست دار در اولین فرصت این کتاب رو بخرم چون پایان جلد دومش باز بود

کاربر مهمان : علی غفوریان

سلا یک کتاب خندار برای سن سیزده سال معرفی میکنید من کتاب های خانه درختی بلارت و یکی بود که خودش نبود و ته جدولی هارو خوندم ؟؟؟

سلام. فکر کنیم از مجموعه‌های «گورخر گلادیاتور» و «قصه‌های با پدر و مادر» خوشتان بیاید.
کاربر مهمان : محمد

سلام معنی کلمه ی هوپا چیست

سلام. معنی‌اش درخت راستی است.
کاربر مهمان : پارسا احمدی

عالیی فقط من برا خرید ۳ یه از اینجا مطمئن باشم؟

بله، مطمئن باشید.
کاربر مهمان : hesam

سلام بهترین نشر حال حاضر کشور. ایا چاپ جدیدی از این مجموعه دادین

سلام به شما دوست عزیزمان. تا به حال این مجموعه چند بار تجدید چاپ شده است.
کاربر مهمان : ..........

عالییی من 1و2 رو خوندم و میخوام 3و4 رو هم بخرم

کاربر مهمان : M.V

سلام من عاشق داستان های خون اشامی هستم اگه میشه داستان های ترسناک خون اشامی برای نوجوان ها و جوان ها بزارید ممنون میشم .

کاربر مهمان : مهدی

میشه کتاب های مخصوص 12 سالگی معرفی کنید

خیلی کتاب داریم. باید سلیقه‌تان را بیشتر بدانیم تا بتوانیم راهنمایی‌تان کنیم.
کاربر مهمان : نازی

باسلام به شما. سوالی که برام پیش اومده که این کتاب برای من که سال ٨٨ دنیا اومدم مناسبه یا نه خیلی ممنونم که شما وقت میزارید و با حوصله جواب می دین.

سلام. ممکن است کمی زود باشد، چون تازه ده سالتان شده. ولی در هر حال سن کتاب‌ها بیشتر از هر چیزی به خودتان ربط دارد. ممکن است شما ۱۰ ساله باشید و طوری کتاب خوانده باشید که کتاب مخصوص ۱۳ ساله‌ها را هم متوجه شوید، یا مثلاً ممکن است شما بیست ساله باشید، ولی از خواندن کتابی مخصوص ۱۰ ساله‌ها خوشتان بیاید، چون با بخشی از وجودتان ارتباط برقرار کرده.
کاربر مهمان : نازنین زهرا

سلام به شما. می خواستم بدونم که این کتاب ترسناک هست؟چون من از کتاب های ترسناک می ترسم. ممنون که جواب می دین و وقت می زارید

سلام. بله، ترسناک است.
کاربر مهمان : نازنین زهرا

باسلام به هوپا یک سوال داشتم آیا شما توی نمایشگاهی که هست ، حضور دارید.؟😊😊😊😊

سلام. نمی‌دانیم منظورتان کدام نمایشگاه است، ولی ما معمولاً در هر نمایشگاهی که وزارت ارشاد برگزار می‌کند حضور داریم.
کاربر مهمان : نازنین

سلام به هوپای عزیز. یک سوال داشتم،آیا این کتاب ترسناک هست؟چون من آدمی هستم که وقتی کتاب ترسناک می خوانم نمی تونم اتاق خودم بخوابم . چون می ترسم...😶😶😶😶😶😫😔😭😢

سلام. بله ترسناک است.
کاربر مهمان : سوفیا مومنی

سلام.این کتاب خیلی خیلی قشنگه و هرچی بگم بازم کمه. انقدر قشنگه که کم مونده بخورمش.ممنونم هوپا که این کتابای قشنگ رو ترجمه میکنی.تو بهترین ناشر در کل جهانی.

کاربر مهمان : Setayesh.T

میشه بگید کتاب نجات دادن پدر کی میاد؟ چون من بی صبرانه منتظرم لطفا یک ماه حدودی که ممکنه بیاد بگین

ممکن است آبان یا آذر بیاید.
کاربر مهمان : Setayesh.T

سلام من کتاب های آقای پیت جنسون را خیلی دوست دارم و ایشان نویسنده ی مورد علاقه ی من هستند به غیر از این کتاب ها و نجات پدر دیگه چی از ایشون در دست انتشاره؟؟

سلام. فعلاً کتاب دیگری نیست.
کاربر مهمان : آرام جعفری

من عاشق خون آشام ها هستم وجلد ۱و۲ این کتاب خیلی عالی بود الان هم می خواهم جلد سوم کتاب را بگیرم.تمام کتاب هایی که من از هوپا گرفتم،عالی بوده است....به خاطر این کتاب عالی ممنونم.

کاربر مهمان : امیرعلی

سلام به نشر بسیار خوب هوپا.یه سوال داشتم.اینکه آیا جلد های کتاب وبلاگ خون موضوعشان یکی است یا هر جلد یک موضوع جداگانه ای دارد؟...ممنون که وقت میگذارید.

سلام به شما هوپایی عزیز. هر جلدش یک موضوعی دارد، ولی اگر هر ۴ جلد پشت سر هم خوانده شود ماجرای مارکوس نیمه خون‌آشام تمام می‌شود.
کاربر مهمان : ملیکا azimi

میخواستم بدونم نشر هوپا بجز تهران دراستان های دیگه هم شعبه داره ایا ؟

اگر منظورتان فروشگاه اختصاصی است، نه فعلاً ندارد. ولی خیلی از کتاب‌فروشی‌ها کتاب‌های ما را دارند.
کاربر مهمان : طه همتی

کی. جلد ۳و۴میاید

اگر مشکلی پیش نیاید، تا پایان دی می‌آید.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی