انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

مهندس چیکو ۴/ چیکو فریتاتا سگ‌پران اختراع می‌کند

مترجم : محیا بیات
تعداد صفحات : 104
گروه سنی : ۸ تا ۱۲ سال
از مجموعه‌ی : مهندس چیکو
قیمت : 20000 تومان
خانم وَمپونی یک بازیگر مشهور بود و با امضایش می توانستند حسابی پز بدهند، ولی این کارها زیاده‌روی بود! چیکو که عصبانی وسط تالار ورودی ایستاده بود، یاد حرف‌های معروف جیمی جلون افتاد، کاشف قطب که مدتی شخصیت تلویزیونی موردعلاقه‌اش بود:

«آدم نباید هیچ‌وقت درخواست کند! حتی اگر هنگام اکتشاف گم شود و بعد از چند سال در خواب زمستانی در یک کوه یخ پیدا شود.»

بیشتر بدانید!
در ساختمان چیکو اوضاع پیچیده است: توله‌سگ وحشی همسایه‌ی جدید، گربه‌ی سارا مِلیوی زیبا را ترسانده، گربه از دست سگ همسایه فرار کرده و بالای درخت پناه گرفته و سارا بسیار خشمگین است.

مخترع جوان زود دست‌به‌کار می‌شود تا راهی پیدا کند و گربه را پایین بیاورد اما می‌توان حدس زد که مثل همیشه نتیجه برعکس می‌شود: مجموعه‌ای از افتضاحات فراموش‌نشدنی!

پدید آورندگان
پیر دومنیکو بکلاریو
پیر دومنیکو بکلاریو
پیردومنیکو بکلاریو سال ۱۹۷۴ در شهر آکويی ترمه در ایتالیا به دنیا آمد. او در دانشگاه در رشته‌ی حقوق ‌خوانده است؛ اما به دلیل علاقه‌ی وافرش از سال ۱۹۸۸ شروع به نوشتن داستان برای کودکان و نوجوانان کرده است. تا حالا از او تعداد زیادی کتاب ماجراجویانه، مجموعه‌داستان و کتاب‌های فانتزی چاپ شده که بیشتر این کتاب‌ها به چندین زبان دنیا ترجمه شده‌اند. پیردومنیکو بکلاریو اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین نویسندگان کودک و نوجوان در ایتالیاست. مجموعه‌داستان اولیس مور، قرن و جنایات کوچه‌ی ولتر از دیگر کارهای اوست.
الساندرو گتی
الساندرو گتی
الساندرو گتی سال ۱۹۷۵ در الساندریا به دنیا آمده و حالا هم در تورین و هم در کارولینای شمالی زندگی می‌کند. در دانشگاه فلسفه خوانده و از سال ۲۰۰۴ به اعتبار دوستش پیر دومنیکو بکلاریو در زمینه‌ی نوشتن کتاب کودک خودش را محک می‌زند. او با همکاری بکلاریو چهار مجموعه‌داستان نوشته که مهندس چیکو یکی از آن‌هاست.
آندره آ کاستلانی
آندره آ کاستلانی
آندره‌آ کاستلانی در سال ۱۹۷۵ در فلورانس به‌دنیا آمده و همیشه در خانه‌های روستایی اطراف شهر زندگی کرده است. از سال ۲۰۰۰ به‌طور حرفه‌ای شروع به نقاشی‌کشیدن کرد و ده سالی را هم در صنعت انیمیشن‌سازی کار کرده است‌. او از سال ۲۰۰۹ بعد از اینکه دیگر هنرمندی پیشرو شده بود، کارش را در زمینه‌ی تصویرگری کتاب کودک ادامه داد. تصویرسازی‌هایش ساده، جذاب و درعین‌حال سرگرم‌کننده‌ هستند.
محیا بیات
محیا بیات
محیا بیات سال ۱۳۶۶ به دنیا آمده است. در دانشگاه رشته‌ی مهندسی برق خوانده و یکی دو سالی برای ادامه‌ی تحصیل به ایتالیا رفته است. ذوق و علاقه‌ی او به نوشتن از یک سو و آشنایی‌اش به زبان ایتالیایی از سوی دیگر باعث شده به ترجمه روی بیاورد. اولین ترجمه‌ی او رمانی با نام من و تو بود و بعد از آن کتاب کاخ سرنوشت‌های متقاطع نوشته‌ی ایتالو کالوینو را به چاپ رساند.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : ایلیا پیری

سلام وعرض ادب به بهترین ناشر جهان (هوپا) این مجموعه ادامه داره?

سلام دوست خوبمون. این مجموعه کامل شده.
کاربر مهمان : بهراد

سلام در چه ژانریه و کلا چند جاده بلارت سه پچه محل نقاش های هفت تام گیتس پونزده و خانه درختی هشت کی میاد؟ ممنون !

سلام. طنزه و چهار جلده. جلدهای جدید بلارت و بچه‌محل نقاش ها تا پایان هفته (۱۴ شهریور) می‌آیند. خانه‌درختی و تام گیتس مشخص نیست.
کاربر مهمان : پارمیدا وزان

این کتاب چند جلده؟

فعلاً چهار جلده.