مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

لوتا پیترمن ۱/ گوش تا گوش، خرگوش

نویسنده : آلیس پانترمولر
تصویرگر : دانیلا کوهل
مترجم : نونا افراز
تعداد صفحات : 188
گروه سنی : ۹ تا ۱۳ سال
از مجموعه‌ی : لوتا پیترمن
قیمت : 20000 تومان
من از فلوت‌زدن متنفرم. به‌خاطر همین بیشتر خوش‌حال می‌شدم که یک سگ یا یک ببعی‌کوچولو کادو بگیرم. در این صورت یک حیوان داشتم که مال خود خودم بود.

دفعه‌ی بعد که خواستم مدرسه‌ام را عوض کنم، باید حتماً این مسائل را با کادودهندگان هماهنگ کنم. واسه‌‌ی مامان هم متأسف شدم، چون اصلاً از کادویش خوشم نیامد.

واسه‌ی مامان‌بزرگ اینگرید هم همین‌طور، که برای من این دفترچه‌یادداشت روزانه را فرستاده و برایم نوشته که توی این دفتر می‌توانم تمام رازهایم را بنویسم. شاید چون فکر کرده من هیچ دوست صمیمی‌ای ندارم!

بیشتر بدانید!
تقدیم به همه‌ی آن‌هایی که وقتی کتاب را ورق می‌زنند، می‌خواهند از خنده ریسه بروند:

مجموعه‌ی لوتا پیترمن، دختر پردردسر

اسم من لوتا است، ده ساله و خیلی طبیعی. از پدر، مادر و برادرهایم که خیلی طبیعی‌ترم. به خاطر همین اصلا نمی‌فهمم دلیل این اتفاق‌های عجیب‌و‌غریب اخیر چیست. مثلا همین که سر کلاس آن جمله‌های خجالت‌آور روی تخته نوشته شد، یا اینکه غذای موردعلاقه‌ام یک دفعه مزه‌ی کلم بروکسل گرفت.

عق!

و آیا این اتفاق‌ها به فلوت هندی‌ای که مامان بهم کادو داده ربط دارد؟ تازه من اصلاً برای این داستان‌ها وقت ندارم چون باید حیوان خانگی موردعلاقه‌ام را پیدا کنم و برایش حسابی نقشه کشیده‌ام. البته اگر این فلوت فلان‌فلان‌شده بگذارد!

پدید آورندگان
آلیس پانترمولر
آلیس پانترمولر
آلیس پانتِرمولر از همان سال‌های اول که وارد مدرسه شد، دوست داشت نویسنده‌ یا معلم شود. بعدها در دانشگاه رشته‌ی معلمی خواند و در اسکاتلند ‌دوره‌ی زبان خارجی دید و در دوره‌ی آموزش فروشندگیِ کتاب شرکت کرد. حالا هم همراه خانواده‌اش در لونبرگرهایده در آلمان زندگی می‌کند. همه او را از مجموعه‌کتاب‌ معروفش، بِنِدیکس بروِدرسن، می‌شناسند.
دانیلا کوهل
دانیلا کوهل
دانیِلا کوهل بچه که بود طراحی‌هایش را به هم‌کلاسی و خاله‌ها و پدربزرگش می‌فروخت و پول خوراکی‌های مدرسه‌اش را درمی‌آورد. در دانشگاه مونیخ، طراحی ارتباطات خواند و از سال 2001 به عنوان گرافیست و تصویرگری مستقل و خوش‌حال مشغول کار است. حالا هم همراه شوهر، لاک‌پشت و سگش در‌ مونیخ زندگی می‌کند.
نونا افراز
نونا افراز
نونا افراز متولد 1361 و دانش‌آموخته‌ي رشته‌ي مهندسى شيمى است. در كنار تحصيلات و اشتغال در مهندسى، همیشه در زمينه‌هاى هنرى مثل تئاتر، عكاسى، طراحى و نويسندگى فعال بوده است. حالا هم در كشور آلمان به‌عنوان مترجم از زبان‌هاى انگليسى و آلمانى به زبان فارسى مشغول فعاليت است. كار ترجمه براى كودكان را از ترجمه‌ی متون انيميشن آغاز كرد. ترجمه‌ی كتاب مامان‌بزرگ جديد اولين اثر ادبی اوست.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : مبینا

سلام اینجا گفته کلاس پنجمی شدم و رفتم راهنمایی چجوری؟

مدرسه‌های آلمان این‌جوری است که از پنجم به بعد وارد یک مقطع جدید می‌شوند.
کاربر مهمان : فاطیما

سلام من میخواستم بدونم که توی قم هم نمایشگاه میزنید؟؟؟

سلام. در نمایشگاه قم که از ۲۰ تا ۲۷ دی برگزار می‌شود ناشرها مستقیماً شرکت نمی‌کنند، ولی کتاب‌فروشی‌های زیادی در قم هستند که کتاب‌های ما را دارند.
کاربر مهمان : الیا

این مجموعه چند جلده و بلارت ۳کی میاد

فعلاً ناشر خارجی ۱۳ جلدش را منتشر کرده. بلارت ۳ ترجمه‌اش تمام شده و داریم کارهای بعد از ترجمه را انجام می‌دهیم. زمان دقیقی نمی‌توانیم بگوییم، ولی امیدواریم تابستان سال ۹۸ منتشر شود.
کاربر مهمان : حسام

این کتاب کی میاد زده بودید تو کانالتون شنبه میاد آیا درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله، از شنبه ۲۲ آذر در سراسر کشور پخش می‌شود.
کاربر مهمان : مليكا

سلام ميخواستم بدونم اين كتاب مثل كتاب تام گيتس براي ١٣ سال ها جذاب هست چون من خودم عاشق تام گيتسم و هر ١٣ جلدش رو دارم ميخواستم ببينم اين هم براي من به اندازه تام گيتس جذابه؟؟

سلام. فکر می‌کنیم باشد. چند صفحه‌اش را آن بالا گذاشته‌ایم (دکمه‌ی «چند صفحه از کتاب را ببین»). می‌توانید ببینید آیا این هم برایتان جذاب است یا نه.
کاربر مهمان : علیرضا

سلام،یعنی درمورد تام گیتس نیست فقط فضاش شبیه تام گیتسه???

سلام. بله، همین طور است.
کاربر مهمان : سپهر

سلام. این کتاب چه ربطی به کتاب تام گیتس دارد

سلام. توی کتاب را ببینید (دکمه‌ی «چند صفحه از آن کتاب را ببین» را بزنید). می‌بینید که چقدر فضای کتاب شبیه تام گیتس است.