انتشارات هوپا
گالری
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

دفترچه‌خاطرات جغد 9/ مهمانیِ بالشی اوا

نویسنده : ربکا الیوت
تصویرگر : ربکا الیوت
تعداد صفحات : 88
گروه سنی : 6 تا 9 سال
از مجموعه‌ی : دفترچه‌خاطرات جغد
قیمت : 32000 تومان
شنبه جشنِ تولد اِوا است! او برای يک مهمانی بالشی بزرگ برنامه‌ريزی می‌کند. در اين مهمانی تماشای فيلم، بوفه‌ی بستنی، اتاقِ عکاسی و خيلی چيزهای ديگر هم هست. اِوا ديگر طاقت ندارد! همه‌ی دوست‌هايش هم خيلی هيجان‌زده هستند. البته... به جز سو.

سو می‌گويد نمی‌تواند بيايد. آيا اِوا می‌تواند سر دربياورد چرا سو به مهمانی نمی‌آيد؟ آن هم برای مهمانی بال‌انگيزِ او!

پدید آورندگان
ربکا الیوت
ربکا الیوت
رِبِکا الیوت کوچک‌تر که بود، خیلی شبیه اِوا بود. عاشق این بود که چیزهایی درست کند و با دوستانش بیرون برود. حالا که رِبِکا بزرگ شده، خیلی عوض نشده، جز اینکه حالا بهترین دوستانش همسرش، متیو، و فرزندانشان، کلمنتین، توبی و بنجامین هستند. او هنوز هم عاشق درست کردن است. درست کردن ‌چیزهایی مثل داستان، کیک، آهنگ و نقاشی. اما بیشترین فرق رِبِکا و اِوا در این است که رِبِکا هر چقدر هم که زور بزند، نمی‌تواند پرواز کند یا سرش را به همه طرفی بچرخاند. کتاب‌های «فقط برای اینکه» و «آقای گندِدماغ» از کارهای رِبِکا الیوت برای بچه‌هاست. دفترچه‌خاطرات جغد اولین مجموعه‌ داستان اوست.
سید نوید سیدعلی‌اکبر
سید نوید سیدعلی‌اکبر
سیدنوید سیدعلی‌اکبر در سال 1362 متولد شد. او دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی مرمت آثار تاریخی است. داستان نویسی را از هفت‏ سالگی با چاپ داستان‌های کوتاه در مجله‌ی عروسک سخنگو آغاز کرد و در چهارده ‏سالگی به عضویت تحریریه‌ی این مجله درآمد. داستان‌های او تاکنون جوایز متعددی را به‌ دست آورده که برخی از آن‌ها عبارتند از: جایزه‌ی مشترک شورای کتاب کودک و یونیسف در زمینه‌ی کودکان با نیازهای ویژه برای داستان‌کوتاه بیداری خرگوش‌های سفید. نشان لاکپشت پرنده‌ی نقره‌ای برای کتاب بابای من با سس خوشمزه است. برگزیده‌ی جایزه‌ی ادبی اصفهان، شورای کتاب کودک و یونیسف برای کتاب بچه غول باید توی مدرسه بماند. از کتاب‌های دیگر او می‌توان به سارا و مربای سیب و رودخانه، آموزش‏های داستان‏‌نویسی مامان‏‌پیچ برای هیچ و پریزادان‌ درخت سیب اشاره کرد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : مهدیس مرادی

وای اگه بدونید خواهر کوچولوم چقدر خوشحال شد ممنون هوپا❤

ممنون از شما^.^
کاربر مهمان : اوا زهرا

هوپا واقعا خیلی خوبی فقط یه سوال الان تو کدوم فروشگاه های مشهد پخش شده؟ چون ما همین دیروز یه جا رفتیم تا جلد۸ داشت هنوز ولی برا چهار سابقه دار رفته بودم 😁😅💗

سلام. دقیقا که نمی‌دونیم کدوم فروشگاه‌ها پخش شده. بهتره شما تماس بگیرید و از کتابفروشی‌ها بپرسید.
کاربر مهمان : هوپا عالی ترین نشر دنیاست

دستت بی بلا هوپا جان الاهی به هرچی آرزو داری برسی چون تو این ماه ها واقعا زحمت کشیدی من ۳ماهه منتظرم این جلد ناز و خوشگل بیاد 😍ممنونم

ممنون دوست مهربون. خوشحالیم که خوشحال شدید.^.^
کاربر مهمان : اوا زهرا

هوراااا این جلد هم آمد ایول ایول من برم بخرم موجود هم که هست