انتشارات هوپا
گالری
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

دفترچه خاطرات جغد ۸/ اوا و اسبچه‌ی گم‌شده

نویسنده : ربکا الیوت
تصویرگر : ربکا الیوت
تعداد صفحات : 88
گروه سنی : ۶ تا ۹ سال
از مجموعه‌ی : دفترچه‌خاطرات جغد
قیمت : 24000 تومان
در درختستان طوفانِ بزرگی در راه است! اِوا می‌خواهد به همه کمک کند تا جایشان امن باشد. او می‌خواهد ثابت کند برای قَسمِ جُغدی آماده است. برای همین به اَسبچه‌ی گم‌شده‌ای کمک می‌کند تا به خانه برسد. اما آن‌قدر باد و باران زیاد است که آن‌ها در طوفان گیر می‌افتند!

آیا اِوا هنوز هم می‌تواند اَسبچه را نجات دهد؟

پدید آورندگان
ربکا الیوت
ربکا الیوت
رِبِکا الیوت کوچک‌تر که بود، خیلی شبیه اِوا بود. عاشق این بود که چیزهایی درست کند و با دوستانش بیرون برود. حالا که رِبِکا بزرگ شده، خیلی عوض نشده، جز اینکه حالا بهترین دوستانش همسرش، متیو، و فرزندانشان، کلمنتین، توبی و بنجامین هستند. او هنوز هم عاشق درست کردن است. درست کردن ‌چیزهایی مثل داستان، کیک، آهنگ و نقاشی. اما بیشترین فرق رِبِکا و اِوا در این است که رِبِکا هر چقدر هم که زور بزند، نمی‌تواند پرواز کند یا سرش را به همه طرفی بچرخاند. کتاب‌های «فقط برای اینکه» و «آقای گندِدماغ» از کارهای رِبِکا الیوت برای بچه‌هاست. دفترچه‌خاطرات جغد اولین مجموعه‌ داستان اوست.
سید نوید سیدعلی‌اکبر
سید نوید سیدعلی‌اکبر
سیدنوید سیدعلی‌اکبر در سال 1362 متولد شد. او دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی مرمت آثار تاریخی است. داستان نویسی را از هفت‏ سالگی با چاپ داستان‌های کوتاه در مجله‌ی عروسک سخنگو آغاز کرد و در چهارده ‏سالگی به عضویت تحریریه‌ی این مجله درآمد. داستان‌های او تاکنون جوایز متعددی را به‌ دست آورده که برخی از آن‌ها عبارتند از: جایزه‌ی مشترک شورای کتاب کودک و یونیسف در زمینه‌ی کودکان با نیازهای ویژه برای داستان‌کوتاه بیداری خرگوش‌های سفید. نشان لاکپشت پرنده‌ی نقره‌ای برای کتاب بابای من با سس خوشمزه است. برگزیده‌ی جایزه‌ی ادبی اصفهان، شورای کتاب کودک و یونیسف برای کتاب بچه غول باید توی مدرسه بماند. از کتاب‌های دیگر او می‌توان به سارا و مربای سیب و رودخانه، آموزش‏های داستان‏‌نویسی مامان‏‌پیچ برای هیچ و پریزادان‌ درخت سیب اشاره کرد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : اوا زهرا

هورا جلد ۹ هم آمد ایول وقتی دیدم دستم بدنم از خوشحالی می‌لرزید پرسیدم بالا پایین قیمت اش هم مهم نیست همین که آمد عالی محشر تو بهترینی هوپا بال انگیز ترینی جغد انگیز ترین هستی عاشق ات ام

ممنون اوا زهرا جان. خوشحالیم که خوشحال شدید. ممنون شما هم بال‌انگیزترین هستید.^.^
کاربر مهمان : اوا زهرا

سلام اگه خلاصه جلد ۹ آماده شده میشه بنویسید اینجا

سلام. نه هنوز خبری نیست.
کاربر مهمان : اوا زهرا

سلام هوپا خلاصه جلد بعد آماده نشد. اگه شده بهم بگو.

سلام. نه هنوز خبری ازش نیست.
کاربر مهمان : یه هوپایی واقعیی

هوپا جون سلام میخواستم بدونم من الان ۱۲ سالمه و این کتاب گروه سنیش از ۶تا۹ سال هست میخواستم بدونم مشکلی داره یا نه کتابش قشنگه چون من به گروه سنی کاری ندارم به متن کتاب توجه میکنم که قشنگ باشه 💋🌹

سلام دوست هوپایی عزیز. رده‌ی سنی این کتاب 6 تا 9 سال است. می‌تونید پی‌دی‌اف خلاصه کتاب رو بخونید و اگر خوش‌تون اومد، جلد اولش رو امتحان کنید.
کاربر مهمان : ایلیا پیری

سلام وعرض ادب این مجموعه چند جلد هستش

سلام. ده جلده.
کاربر مهمان : محیا ملکی

سلام خسته نباشید این جلد با جلد 7 میاد کی میاد

سلام. امیدواریم تا پایان آبان بیان.