مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

داستان‌های خانه‌درختی 3/ خانه‌درختی ۳۹طبقه

نویسنده : اندی گریفیتس
تصویرگر : تری دنتون
تعداد صفحات : 353
گروه سنی : ۹ تا ۱۶ سال
قیمت : 34000 تومان
اندی و تری خانه‌درختی بیست‌و‌شش‌طبقه‌ی باحالشان را سی‌و‌نه طبقه کرده‌اند. یک ترامپولین بدون تور محافظ اضافه کرده‌اند، آبشار شکلاتی، آتشفشان فعال بدون گدازه برای برشته‌کردن مارشمالوهای خوشمزه‌شان، باغ‌‌وحش بچه‌دایناسورها، موزه‌ی اگه جرأت داری باور نکن، فیلی بوکسور به نام آقای خرطومکس و کلی چیزهای باحال دیگر. اما مهم‌ترینشان طبقه‌ای فوقِ سری است که تری هنوز ساختش را تمام نکرده … طبقه‌ای که قرار است اتفاق‌هایی عجیب تویش بیفتد.
بیشتر بدانید!
آقای غول‌دماغ طبق معمول تماس می‌گیرد و با توپ‌و‌تشر مهلت تحویل کتاب را تا عصر فردا اعلام می‌کند. حالا وقت آن است که تری پرده از اختراع مخفیانه‌ای که کرده، بردارد: ماشین روزی بود، روزگاری بود. فقط اندی و تری باید تنظیمش کنند تا خودش هم داستان و هم نقاشی‌هایش را حاضر و آماده تحویل دهد. خب حالا وقتش است که اندی و تری بروند دنبال تفریح و ماجراجویی‌های خودشان توی سیزده طبقه‌ی جدید. اما همه‌چیز به این آسانی پیش نمی‌رود، قرار است سروکله‌ی پروفسور احمقو پیدا شود، همان پروفسوری که اختراعات را مثل آب‌خوردن به ضداختراع تبدیل می‌کند. خب، از اینجا به بعدش را دیگر خودتان بخوانید.
پدید آورندگان
اندی گريفيتس
اندی گريفيتس
اندى گريفيتس در سال 1961 به دنیا آمد و خیلی زود تبدیل به يكى از محبو‌ب‌ترين نويسندگان كودک استراليايى شد. او را بيشتر به‌خاطر مجموعه‌‌‌کتاب‌هایش از جمله مجموعه‌ی خانه‌درختی مى‌شناسند. كتاب‌هاى او در بیست سال گذشته جزو پرفروش‌هاى نيويورک تايمز بوده‌اند و بيش از پنجاه جايزه‌ به انتخاب كودكان استراليا دریافت کرده‌اند. اندى گریفیتس از طرفداران سوادآموزی و سفير دولتى بنياد سوادآموزى به بوميان است.
تری دنتون
تری دنتون
تری دنتون، نویسنده و تصویرگر استرالیایی، در سال 1950 متولد شد. اولین کتابش با عنوان فلیکس و الکساندر، برنده‌ی جايزه‌ى CBC برای بهترين كتاب تصويرى سال بود.او بیش از صد جلد کتاب برای کودکان و نوجوانان نوشته و تصویرگری کرده است که در مجموع موفق به دریافت بیش از نود جایزه به انتخاب کودکان استرالیا شده‌اند. تری دنتون در زمینه‌ی هنر‌های تجسمی نیز فعالیت می‌کند و تاکنون نمایشگاه‌های متعددی از آثار او در ملبورن برپا شده است.
آنیتا یارمحمدی
آنیتا یارمحمدی
آنیتا یارمحمدی در سال 1366 متولد شد. او کارشناس رشته‌ی زبان و ادبیات فارسی است. در سال 1389 اولین کتابش را با نام روزی که مرغ‌ها روی سرشان ایستادند، با همکاری انتشارات امیرکبیر به چاپ رساند. اینجا نرسیده به پل عنوان اولین داستان بلند اوست که توسط نشر ققنوس منتشر شده. از سال 1393 تا کنون ترجمه‌ی چندین کتاب را به عهده داشته که دردسرهای تام و اژدهایش، تام و محاصره‌ی قلعه، تام و شوالیه‌ی تاریکی، کوچک اندازه‌ی فیل و نیروی برتر لاکی از آن جمله‌اند.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : بهزاد

سلام میخواستم بدونم خانه درختی 117 طبقه دارد ترجمه میشود یا چاپ یا ناشر انگلیسی اش دارد چاپش میکند به نظر من این کتاب از تام گیتس هم بهتره [از نظر من] ممنون از نشر عالیتون با کتاب های عالیتون من عاشق کتاب هاتون هستم

سلام. دارد ترجمه می‌شود.
کاربر مهمان : رایان مهدیان

سلام من به انتشارات شما زنگ زدم و گفتیند خانه درختی 117 طبقه اردیبهشت یا خرداد می اید اردیبهشت که تغریبا تمام 9 شد پس خرداد میاد

سلام. همکارمان اشتباه گفته‌اند، هنوز ناشر خارجی‌اش هم چاپش نکرده، چه برسد به ترجمه و کارهای ما.
کاربر مهمان : محمد طاها قبادی

منظورم صفحه 80 که تری می گوید"نظرت درباره عشق و عاشقی در داستان چیست .که درجه اش را روی2 می گذارند

اندی و تری‌اند دیگر، یک حرفی می‌زنند. شاید منظورشان عشق جیل به حیوان‌های توی خانه‌اش هست.
کاربر مهمان : محمد طاها قبادی

آنجایی که می گفت کمی عشق و علاقه در داستان باشد عشق و علاقه داستان کجاست.

متوجه منظورتان نمی‌شویم.
کاربر مهمان : کامیار

عالیی بود

کاربر مهمان : مهرآیین

خیلی قشنگه.نمی تونم کناربزارمش

کاربر مهمان : علی رضا نخودی زاده

من این کتاب را 26 طبقه را در نصف روز خوانده ام

کاربر مهمان : دلسا

کا ش جلدای خانه درختی تمومی نداشت

کاربر مهمان : ارين ممبينى

تخيلى ترين جلد خانه درختى

پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی