انتشارات هوپا
گالری
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

ترتر ترانه 2/ تِل... تِل... تلویزیون و نُه شعر ديگر

نویسنده : ناصر کشاورز
تصویرگر : ویدا کریمی
تعداد صفحات : 24
گروه سنی : 4 تا 7 سال
از مجموعه‌ی : تَر تَر تَرانه
قیمت : 23000 تومان
تِل... تِل... تلویزیون

روشن شده تو خونه‌مون

یه فیل داره نشون می‌ده

خرطوم‌شو تکون می‌ده

کاشکی می‌شد بیاد بیرون

از توی این تلویزیون

و یک‌عالمه شعر و ترانه‌ی جذاب، شیرین و خواندنی که کودکان را با اشیاء خانه آشنا می‌کند.

کی فکرش را می‌کرد که بخاری، صندلی و قالیچه هم شعر داشته باشند؟

پدید آورندگان
ناصر کشاورز
ناصر کشاورز
در سال ۱۳۴۱ به دنیا آمد. او شعر کودک را با مجله‌ی «کیهان بچه‌ها» آغاز کرد و اولین شعرش هم در همان مجله چاپ شد. اولین کتاب او به نام «من و مرغابی‌ها» در سال ۱۳۶۵ منتشر شد. کشاورز دارای نشان درجه‌یک هنری است و جایزه‌های زیادی در حوزه‌ی ادبیات کوک و نوجوان دریافت کرده است. یکی از مهم‌ترین آن‌ها، نشان «ماه طلایی» از جشنواره‌ی بزرگ ادبیات کودک و نوجوان به‌عنوان یکی از شاعران برگزیده‌ی ۲۰ سال اخیر است. او همچنین جایزه‌ی دوازدهمین جشنواره‌ی کتاب کودک و نوجوان در بخش «شعر» برای کتاب «مداد کوتاه»، نشان «مداد پرنده»، باارزش‌ترین نشان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، جایزه‌ی مجله‌ی «سلام بچه‌ها» و ... را دریافت کرده است. کتاب‌های ناصر کشاورز در نشر هوپا: مجموعه‌ی دوازده‌جلدی داسی‌دایناسی مجموعه‌ی چهارجلدی تَر... تَر... تَرانه مجموعه‌ی سه‌جلدی اِنگلارسی
ویدا کریمی
ویدا کریمی
ویدا كريمی هستم. از دوران نوجوانی می‌دانستم كه بايد شغلی داشته باشم كه باهاش راحت و خوشحال باشم. مخصوصاً كه اصلاً توی كلاس درس تمركز نداشتم. يک جا نشستن و گوش‌دادن برایم سخت بود و هست! بيشتر دوست داشتم، مثل دوران بچگی آزاد و رها باشم. دنيای كودكی خيلی رهاتر از دنيای آدم‌بزرگ‌ها بود. از همان موقع‌ها بود كه به انيميشن و تصويرسازی كتاب كودكان فكر كردم. توی هنرسـتان و دانشـگاه، رشـته‌ی نقاشی خواندم ولی به نظرم عالم نقاشی هم خيلی جدی بود، برای همین در رشته‌ی تصويرگری ادامه تحصـيل دادم و شـدم تصـويرگر كتاب كودک. به نظرم بهترين شـغلی بود كه می‌توانستم داشته باشم، چون هميشه چيزهای جديدی هست كه بتوانم كشف كنم يا شخصيت‌هايی كه بتوانم خلق كنم.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : یگانه علی‌گل

دوستان عزیز من این کتاب را تهیه کردم و به شماهم پیش نهاد میدم تهیه کنید

ممنون دوست خوبمون، یگانه‌ی عزیز.
کاربر مهمان : کتاب خوار

سلام میخواستم بپرسم عبارت پیشنهاد شما جهت بررسی به بخش گزینش آثار منتقل شد یعنی چی و اگر وارد این مرحله شده باشه کی پیشنهادم چاپ مبشه و چند مرحله دیگه داره؟

سلام دوست خوبمون. یعنی این درخواست‌ها و پیشنهادها به بخش گزینش آثار برای چاپ منتقل می‌شود. تیم گزینش آثار کتاب رو بررسی می‌کنن، با ناشر اصلی مکاتبه می‌کنن و اگر به توافق رسیدن با رعایت حق کپی‌رایت کتاب می‌ره برای ترجمه و چاپ. که این پروسه ممکنه یک الی دو سال زمان ببره. و ما اطلاعی از جزییاتش نخواهیم داشت. مگر اینکه زمان چاپ نزدیک شود.