انتشارات هوپا
انتشارات هوپا

تام پرسیوال

نویسنده و تصویرگر
تام پرسیوال هم برای بچه‌ها داستان می‌نویسد و هم تصویرگری می‌کند. کوچک که بود، در منطقه‌ای زیبا و دورافتاده در شراپشایرِ انگلستان زندگی می‌کرد، او حتی مدتی هم در یک کاروان کوچک زندگی کرده، بدون آب لوله‌کشی، بدون برق و حتی بدون بخاری. او فکر می‌کند بچه‌هایی که مثل او خواندن و نوشتن را زیر نور فانوس یاد گرفته‌اند، خیلی کمند.

تام حالا در یک خانه‌ی واقعی! زندگی می‌کند، در شهر بریستول. رنگی که خیلی دوست دارد، فیروزه‌ای است و عدد شانسش 7 است. تا‌به‌حال چهار تا از کتاب‌هایش منتشر شده: خانه‌ای برای آقای تیپس، توبیاس و کتاب خیلی ترسناک شبحی، نامه‌ی هرمان و کتابی که در دست شماست: جک و سایه‌ی شگفت‌انگیزش: داستانی برای کسانی که دوست دارند سر از کار سایه‌شان دربیاورند.

کتاب‌های تام پرسیوال

جک و سایه‌ی شگفت‌انگیزش

جک و سایه‌ی شگفت‌انگیزش

,جک یک پسر کاملاً معمولی بود. جک از پریدن توی گودال‌‌های آب و بالا رفتن از درختان خوشش می‌‌آمد. جک از قارچ خوشش نمی‌‌آمد و عدد مورد علاقه‌‌اش هفت بود. ولی یک چیز کوچک در مورد جک وجود داشت که او را کمی متفاوت می‌‌کرد. و آن سایه‌‌ی شگفت‌‌انگیز جادویی‌‌اش بود! جک و سایه‌‌اش دوستانی صمیمی‌ بودند و همیشه کلی با هم خوش می‌‌گذراندند. تا اینکه یک روز سایه‌‌ی جک بیش از اندازه بازیگوشی کرد ... و همه فکر کردند تقصیر جک است!
بیشتر بخوانید!